Ako chudnúť bez hladovania?

Moderný životný štýl zdraviu veru nepraje. Väčšina z nás v kanceláriách pohybuje akurát tak prstami za počítačom. Do práce a späť domov sa vozíme v autách. Pohybu máme naozaj málo. Na druhej strane však spoločnosť vyžaduje vyšportované postavy. Dá sa žiť aj bez ideálnej figúry, je však dobré mať primeranú hmotnosť. Prospeje to nielen dĺžke vášho života.

Väčšina ľudí má však chudnutie spojené s bolesťou. S veľkou bolesťou. S hladovaním a rôznymi formami sebazapierania. Pokojne to môžeme nazvať aj utrpením. Chudnutie však nemusí byť mnohomesačný horor s chladničkou v hlavnej úlohe. Čo by ste povedali na to, keby ste mohli jesť ako obyčajne a popritom chudnúť? Že to nie je možné?

Ketogénna diéta

Nie. Žiadny strach. Nejde o nič zložité. Ketogénna diéta sa nazýva aj bielkovinová. Jej základom je obmedzenie prísunu sacharidov a tukov. V organizme vtedy dochádza ku ketóze – k spaľovaniu tukov, čo vás privedie k želanej postave.

Bielkovinová diéta vám prináša niekoľko podstatných výhod:

  • rýchly a trvalý úbytok váhy,
  • znižovanie hmotnosti zasiahne iba tuky – vaše svaly ostanú nedotknuté, keďže telo má dostatočný prísun bielkovín a nemusí čerpať chýbajúcu energiu zo svalov,
  • jednoduchá príprava jedál, príjemné stravovanie,
  • počas bielkovinovej diéty nebudete naozaj hladovať,
  • s ketogénnou diétou chudnete bez nepríjemného jojo efektu.

 

Diéta na chudnutie využívajúca bielkoviny, pozostáva zo špeciálnych jedál, ktoré sú tvorené kvalitnými bielkovinami. Tento bielkovinový základ sa dopĺňa väčším množstvom zeleniny.

Kde začať s bielkovinovou diétou?

Aby ste počas bielkovinovej diéty postupovali správne, budete potrebovať odborné poradenstvo. Ketodiet.cz vám v súvislosti s diétou poskytne všetko potrebné. Samozrejmosťou je množstvo informačných článkov a rád. Netreba však zabúdať ani na bielkoviny.

Na Ketodiet.cz vám nielen poradíme, ako schudnúť, ale nájdete tam aj eshop s tovarom, ktorý je potrebný na hladký priebeh bielkovinovej diéty. Nebavia vás už klasické diéty? Vyskúšajte v USA nesmierne populárnu ketodiétu. Informujte sa na Ketodiet.cz.

Zverejni článok na: vybrali.sme.sk | linkuj.cz | facebook

Nechaj odpoveď