Máša a medveď: 3D rozprávka pre malé deti

Masa a medvedDnes majú deti na výber mnoho rozprávok, ale v podstate žiadna rozprávka malé deti nezaujíma tak veľmi ako ruská rozprávka o Máši a medveďovi. Malé dievčatko z ruskej rozprávky, ktoré miluje cukríky a medveďa Miška privádza do zúfalstva si obľúbi takmer každý. Na animovanom 3D videu Máša a medveď fičia nielen ruské deti, ale prakticky deti z každej krajiny. Premieta sa už vo vyše 40krajinách a v ruskom jazyku je jednoducho prístupný aj cez internet.

Veselá a nezbedná Máša, ktorá zbožňuje sladkosti, spolu s dobrosrdečným medveďom, ktorý chce len trochu kľudu aktuálne kraľuje slovenskému internetu. Zábavné dievčatko, ktoré nikomu nedožičí v žiadnej časti pokoj, si vďaka zábavným scénam obľúbi naozaj každý. V podstate ani medveď Miško s hyperaktívnou neposednicou nestráca nervy a všetky situácie sa snaží pohotovo poriešiť. Rozprávka Máša a medveď okrem menších divákov prekvapí aj tých veľkých, keďže animované rozprávky sú skvele spracované a hlavne sú plné srandy.

Máša a medveď na youtube

Za rozprávkou sa nachádza ruské animačné štúdio Animaccord, ktoré už v roku 2009 priviedlo prvú časť rozprávky Máša a medveď. Avšak táto rozprávka získala veľký úspech nielen v rodnom Rusku, ale aj v zahraničí, a preto sa dá od roku 2012 pozerať na youtube, ale aj na stránke gigavideo.sk. Najnovšie videá tam publikujú priamo tvorcovia rozprávky spolu s hlavným producentom Olegom Kuzukovom.

Malý deťom v podstate takmer vôbec nevadí, že je rozprávka v ruskom jazyku, keďže malá Máša hovorí len zriedka a medveď prakticky nehovorí. Zábavné príhody Máše a medveďa Miška sú na Slovensku dokonca také obľúbené, že ich pozná v podstate každé slovenské dieťa v škôlke či škole.

Ukážka rozprávky – video z youtube

https://www.youtube.com/watch?v=1V3ZY_TXKwU

Zverejni článok na: vybrali.sme.sk | linkuj.cz | facebook

Nechaj odpoveď