New York

Každý kto túži vycestovať do Spojených štátov, túži spoznať New York. New York je najľudnatejšie mesto Spojených štátov. Mesto je známe vďaka Soche Slobody, Broadwayi, Central Parku, Empire State Building alebo brooklynskému mosta. Mesto patrí do svetových centier obchodu a finančníctva. Má veľký vplyv v oblasti módy, reklamy, médií, umenia, vzdelania. Tiež sa tu nachádza Organizácie spojených národov, čižeje centrom medzinárodných vzťahov.

V New Yorku nájdete mix kultúr a štýlov, mesto je plné života, ale keďbudete hľadať, môžete nájsť v rušnom meste i pokoj. Ak chcete spoznať New York, počítajte s tým, že sa mesto rozprestiera na niekoľkých ostrovoch, ktorá stojí za to vidieť, ale ostrov ktorý musíte stopercentne navštíviť je Manhattan, najznámejší ostrov, kde nájdete to pravé z mesta New York.

Do New Yorku môžete zaobstarať akciové letenky. Akciové letenky New York môžete zarezervovať cez internet. Strážte si lacné letenky každý deň, kedykoľvek sa môže stať, že letecké spoločnosti ponúknu najlacnejšie letenky na trhu a vtedy je pravá chvíľa pre kúpu letenky. Keď budete mať šťastie a podarí sa vám zohnať letenky za supercenu, aspoň môžete ušetrené peniaze vynaložiť na nákupy v meste plnom módy a kultúry.

Zverejni článok na: vybrali.sme.sk | linkuj.cz | facebook

Nechaj odpoveď