Využite priestor v obývačke dokonalo

Obývačka je zvyčajne ústrednou miestnosťou každého domu či bytu. Ako ju však zariadiť tak, aby nielen dobre vyzerala, ale aby bola aj praktická? Hoci dnes je moderný minimalizmus, kde v obývačke je len nejaká malá skrinka či polička, ak máte malý byt, musíte využiť priestor v tejto miestnosti trochu lepšie.

Zabudnite však na obrovské a nevzhľadné klasické obývačkové zostavy, ktoré ani zďaleka nie sú moderné a siahnite po niečom naozaj štýlovom. Takýmto riešením sú vstavané skrine.

Ak sa vám zdá, že takýto typ skríň sa do obývačky vôbec nehodí, opak je pravdou. Dnes si totiž môžete vybrať vstavanú skriňu presne podľa svojich potrieb a predstáv. A to nehovoríme len o vnútornom vybavení danej skrine, ale hlavne o vonkajších dverách skrine. Môžete si vybrať napríklad klasický dekor dreva alebo zrkadlo, ktoré dokáže opticky zväčšiť miestnosť.

V prípade, že chcete, aby vaša obývačka vyzerala naozaj moderne, tak si určite všimnite možnosť dať si na dvere vstavanej skrine nejakú peknú fototapetu. Pri dobre zvolenom štýle fototapety sa aj vďaka takejto skrini dokáže vaša obývačka zmeniť na modernú a štýlovú.

V prípade, že sa vám nepáčia výrazné obývacie izby, no veľa priestoru potrebujete využiť aj v tejto miestnosti, tak siahnite po nenápadnej vstavanej skrini. Ak si ju zvolíte vo farbe podobnej výmaľbe izby, tak pekne splynie s prostredím a bude veľmi nenápadná, no zároveň vám poskytne množstvo praktického úložného priestoru.

Zverejni článok na: vybrali.sme.sk | linkuj.cz | facebook

Nechaj odpoveď